Кошик
542 відгуків
HouseTexnika
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
Інтернет-магазин "House Texnika"менеджер
Мегадом, торговий центр, Толбухіна, 135, Одеса, Україна
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58

Набір фраже

Набори фраже в нашому магазині "House Texnika"

Наш магазин пропонує столові прилади для будинку, на подарунок.

Саме ножі, ложки та виделки є тими незамінними предметами, які є на кожній без винятку кухні.

ДомашнÐÐ1 сÑ'олоÐ2ыÐ1 набор Zillinger Ðз 24 преÐмеÑ'оÐ2 ZL 785 украшенныÐ1 цÐ2еÑ'ным рÐсункомСÑ'олоÐ2ыÐ1 набор фраже Bohmann BH-5946 72 преÐмеÑ'а набор Ð2 чемоÐане прекрасныÐ1 поÐарок

Як вибрати столові прилади

Без чого неможливо уявити жодне застілля? Що має поєднувати в собі виняткову функціональність і відмінний зовнішній вигляд? Звичайно, ж, столові прилади! Саме ножі, ложки та виделки є тими незамінними предметами, які є на кожній без винятку кухні.

Вибрати і купити сучасні столові прилади зараз зовсім нескладно — магазини пропонують неймовірне різноманіття. Але як вибрати столові прилади хорошої якості, відповідного дизайну, та ще й не переплачуючи, знають не всі. А для того, щоб орієнтуватися у всьому різноманітті ложок і виделок, потрібно володіти певною інформацією. Почнемо знайомство, мабуть, з головного — матеріалів, з яких прийнято виготовляти столові прилади, та їх зовнішнього вигляду.

Матеріали та дизайн

Найчастіше на прилавках магазинів можна зустріти ножі, ложки та виделки з таких матеріалів як нержавіюча сталь, мельхіор. Рідше — із срібла, а також з алюмінію, дерева, пластмаси. Розглянемо більш докладно:

  • неіржавіюча сталь для виробництва столових приладів підходить просто ідеально — недорога, міцна, абсолютна інертна. Сталеві вилки, ложки і ножі прості у догляді, довговічні. Звичайно, це стосується тільки тих приладів, які виготовлені відповідальними виробниками;
  • мельхіор або нейзиблер — матеріали елітні, так як їх вартість досить висока. Столові прилади з мельхіору вже практично ніхто не випускає, а з нейзиблера майже завжди мають ще й зовнішнє покриття з срібла, золота і т. д., тобто купівля таких наборів виделок, ножів і ложок є ще і вкладенням коштів;
  • про набір срібних столових приладів мріє майже кожна господиня — це красиво, стильно і підкреслює статус володарів. Однак з практичної точки зору срібло не можна назвати найкращим матеріалом за його м'якості;
  • необхідно згадати і про столових приладах з алюмінію, пластмаси і дерева. Жоден з цих матеріалів не підходить для щоденного використання. Пластикові виделки і ложки гарні в якості одноразових приладів, дерев'яні — як предмет декору, а алюмінієві, хоч ще й зустрічаються подекуди, але із-за м'якості і неэстетичности матеріалу на сучасній кухні навряд чи побачиш.

Дизайн столових приладів не такий різноманітний, як, наприклад, дизайн посуду, але і його теж варто враховувати, якщо вам важлива ще й естетична складова. В ідеалі, всі столові прилади повинні бути з одного матеріалу і з однаковим декором. Тобто краще всього не купувати вилки, ложки і т. д. вроздріб, а придбати хороший, якісний набір столових приладів.

Зараз можна знайти багато чудових наборів різної цінової категорії і різної комплектації. Є набори і з 24 предметів, яких буде достатньо для щоденного користування, і з 90, які відмінно підійдуть для прийому гостей.

Тепер перейдемо до того, як вибрати якісні столові прилади в наборі або поштучно, а так само до деяких тонкощів догляду.

Вибираємо і доглядаємо правильно

Многие, выбирая столовые приборы, просто ориентируются на цену, ошибочно полагая, что чем она выше, тем лучше. На самом же деле, купить хорошие ножи, ложки и вилки можно и не переплачивая. На что же нужно обязательно обратить внимание?

Во-первых, присмотритесь к поверхности — она должна быть идеально гладкой, с блеском. Если дизайн предусматривает матирование, то и оно должно быть без пятен, шероховатостей.

Во-вторых, возьмите в руку ложку или вилку — вес должен быть ощутимым, на изгибе предусмотрено утолщение. Только такие приборы прослужат долго.

по-третє, не соромтеся понюхати прилади, оскільки яскраві синтетичні запахи, або ж будь-які інші неприємні вже можуть свідчити про низьку якість матеріалів.

Коли прилади нарешті «оселилися» у вас на кухні, не лінуйтеся правильно доглядати за ними:

  • намагайтеся рідко використовувати будь-які абразиви, так як постраждає зовнішній вигляд;
  • не тримайте довго прилади в солоної чи кислої води   можуть з'явитися плями, які потім доведеться довго видаляти;
  • пам'ятайте, що ексклюзивні набори, де використані такі матеріали, як срібло, золото, мельхіор, емаль і т. д. потребують такого ж дбайливому догляді та зберіганні, як і будь-які ювелірні вироби.

Як бачимо, врахувати при виборі столових приладів потрібно багато, але адже і купуємо їх не на один день, а розраховуючи на довгу службу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner