Типи пароочисників для дому
Такі пристрої необхідні для видалення великих забруднень, забезпечення гігієни та безпеки для здоров'я. Для очищення пристрій використовує пару, нагріту до високих температур. Для заправлення використовується чиста вода. Такий спосіб прибирання дає змогу відмовитися від використання мийних і мийних засобів, оскільки пара має високі очисні властивості, а також дезінфікує поверхню. Це дасть змогу заощадити на вартості побутової хімії та гарантувати безпеку людям, які страждають на алергію.
- Ручні моделі. Такі пристрої використовуються для прибирання у важкодоступних місцях. Нагріта пара подається в вузьке сопло, що дає змогу спрямувати його в щілини, виїмки, кути та інші зони, у яких може накопичуватися бруд. Пароочисники мають легкий корпус і зручну ручку. Такі пристрої не підходять для роботи з великими поверхнями, оскільки мають вузьке сопло та вимагають регулярного дозаправляння.
- Парові швабри. За типом конструкції пристрій схожий на звичайну швабру з довгою ручкою і щіткою на кінці. Саме на щітку подається пара. Такий прилад використовується для очищення великих площ, вони подають потужну пару, що потрібно для очищення твердих підлогових покриттів.
- Склоочисники. Являє собою контейнер для рідини з нагрівальним елементом і спеціальною силіконовою щіткою для очищення скла. Пристрій одночасно подає пару та за допомогою щітки дає змогу видалити великі забруднення.