Кошик
596 відгуків
HouseTexnika
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
Інтернет-магазин "House Texnika"менеджер
Мегадом, торговий центр, Толбухіна, 135, Одеса, Україна
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58

Мультиварки

Інтернет-магазин оптової та роздрібної торгівлі "House Texnika"

Мультиварки стали незамінними помічниками. Ці пристрої допомагають приготувати корисну їжу з мінімальними витратами часу і сил, без використання газових і електроплит. Різноманітність видів мультиварки ускладнює вибір.

 

Мультиварки стали незамінними помічниками. Ці пристрої допомагають приготувати корисну їжу з мінімальними витратами часу і сил, без використання газових і електроплит. Різноманітність видів мультиварки ускладнює вибір. Які різновиди цих кухонних приладів, чим вони відрізняються?

Прості мультиварки

Мультиварка – складний пристрій, що складається з корпусу і нагрівального елемента, а чаша з антипригарним покриттям дозволяє уникнути пригорання їжі і зменшити витрату масла.

Об'єм ємності для закладання продуктів коливається від 2 до 5 л, що дозволяє вибрати оптимальний розмір для кожної сім'ї. Кришка забезпечена ущільнювачами для щільного прилягання. Моделі пристроїв, які готують під тиском створюються гарячим пором, оснащені запобіжним клапаном.

Стандартні моделі оснащені 6–12 режимами – смаження, тушкування, випічка, приготування їжі на пару, функція підігріву. Підходить для приготування звичайної, простої їжі. Представляють собою сучасну модифікацію кашеварки і рисоварки. Страви готують в автоматичному або напівавтоматичному режимі.

Що можна приготувати в мультиварці:

  • функція приготування молочних каш – крупи готуються швидко, зберігаючи корисні речовини;
  • для приготування гарнірів прилади оснащені функцією «рис», «гречка»;
  • деякі різновиди приладів оснащені функцією «відкладений старт», таймер можна встановлювати на 8–12 годин;
  • для приготування їжі на пару в комплекті присутні спеціальні контейнери;
  • прості моделі легко впораються з нескладної випічкою – запеканками, кексами.

Цих функцій досить, щоб будь-яка господиня приготувала смачну вечерю без особливих зусиль.

У процесі готування їжі не утворюються шкідливі жири, інші небезпечні хімічні сполуки.

Мультиварка підходить для приготування дитячого, дієтичного, харчування, знежирених страв.

 

Гідності простий мультиварки:

  • можна підігріти і рівномірно розігріти їжу;
  • не потрібно постійно бути присутнім на кухні, контролювати процес готування їжі;
  • кожен інгредієнт зберігає смак і аромат;
  • процес готування не супроводжується сильними запахами на кухні.

В простій мультиварці страва готується довго, приготування деяких перших страв займає 2–3 години. Прилади часто комплектують чашею з тефлону, яка швидко виходить з ладу, потребує заміни. В опціях приладу не передбачено перемішування, це доведеться робити самостійно.

Після закінчення процесу приготування кришка не відкривається автоматично, що призводить до утворення конденсату. Випічка, м'ясо не порадує рум'яної, хрусткою скоринкою.

Компактні мультварки

В компактних моделях об'єм чаші рідко перевищує 2 л, вони підходять для сім'ї з 2–3 осіб. Прилад не займає багато місця, його встановлюють навіть на маленьких кухнях.

Міні-пристрої призначені для готування розсипчастого рису або інших круп на 1–2 порції, омлету, яєчні та гарячих бутербродів для сніданку.

Міні-мультиварки володіють рядом переваг перед ємними моделями:

  • економлять електроенергію, не перевантажують проводку;
  • компактний розмір і мала вага дозволяє переміщати прилад легко в будь-яке місце;
  • їжа виходить максимально здоровою, оскільки готують її маленькими порціями, такий кухонний прилад незамінний для дитячого, дієтичного, лікувального харчування;
  • для приготування смачних страв потрібна мінімальна кількість спецій.

Маленькі розміри дозволяють брати прилад на дачу, їх купують для заміських будинків. Прилад простий в управлінні, освоїти його під силу і молодої недосвідченої господині, і літнім людям.

Компактні мультиварки оснащені всіма необхідними функціями, відрізняються від великих моделей тільки габаритами, іноді мають додаткові сучасні опції. Такий пристрій замінює мікрохвильову піч, пароварку, духовий шафа, термос, стандартну газову плиту.

 

Якісний кухонний помічник оснащений функцією відкладеного старту, режимами для приготування м'яса, молочних каш, тушкованих страв.


При гасінні і випічці відлік часу починається відразу після запуску приладу. При режимі «варіння» режим зворотного відліку часу запускається після закипання води. Приготовлені страви не можна залишати в чаші, їх потрібно перекласти в іншу ємність.

 

Деякі моделі оснащені функцією «мультиповар», що надає можливість виставляти власні режими приготування страв. Це розширює спектр варіантів страв, які можна приготувати за допомогою мультиварки.

При виборі маленької мультиварки потрібно звернути увагу на герметичний клапан – він відповідає за безпеку пристрою. Якщо в сім'ї є маленькі діти, слід вибрати прилад з функцією блокування кришки.

Цей компактний кухонний прилад оснащений достатньою кількістю функцій для приготування страв на будь-який смак. Доглядати за ним нескладно, різноманіття моделей дозволяє підібрати прилад для кухні або офісу.

Мультиварк з приготуванням на пару

Мультиварки, оснащені функцією приготування на пару, допомагають приготувати здорову, багату вітамінами їжу для всієї родини.

Принцип роботи такого пристрою схожий з звичної пароваркою. Відмінність полягає тільки в кількості страв, які можна одночасно готувати. У пароварку можна закласти продукти для одночасного приготування 1-3 страв, в мультиварці – тільки одне.

Мультиварка з функцією пароварки – знахідка для людей, які змушені дотримуватися дієти. Необхідний такий прилад для дитячого харчування – страви зберігають максимальну кількість корисних речовин.

Є моделі компактні і великі, розмір чаші варіюється від 2 до 5 л. В деяких моделях приладів середньої цінової категорії кількість можна встановлювати налаштування режимів самостійно.

Деякі пристрої оснащені 3D нагріванням, чашею з кераміки з антипригарним покриттям.

В сучасних моделях упор робиться на надійність і легкість. Для виготовлення використовують сучасні матеріали високої якості. Відрізняються стильним і сучасним дизайном, в багатьох моделях передбачений голосовий гід.

Переваги мультиварки з функцією пароварки:

  • легкість – здорову, корисну їжу можна приготувати без особливих зусиль, немає необхідності постійно контролювати процес, з'являється час для інших справ або відпочинку;
  • безпека – сучасні моделі оснащені декількома захисними запобіжниками, при непередбачених ситуаціях або поломки лунає сигнал, пристрій автоматично відключається;
  • різноманітність страв – в комплект входить книга з необхідними рецептами;
  • широкий діапазон цін дозволяє підібрати пристрій для сім'ї з різними доходами;
  • доступність – придбати девайс можна в будь-якому магазині побутової техніки.

До недоліків відносять невеликі розміри лотка для води, неможливість готувати кілька страв одночасно.

В комплекті є чаша, ємність для приготування страв на пару. Серед додаткових аксесуарів – ложка, лопатка для перемішування, спеціальні рукавички, вимірювальні ємності.

З допомогою такого приладу їжа перестає бути однотипною, прісної – багатий вибір функцій пристрою дозволяють створювати вишукані та корисні страви.

Мультиварки для молочних каш

Мультиварки з опцією «молочні каші» віддають перевагу молоді мами. Таке пристрій призначений для готування манки, вівсянки, рідких каш на молоці або воді. При цьому можна не турбуватися, що молоко не пригорить. Щоб воно не тікало потрібно змастити краї чаші вершковим маслом.

Функція підігріву призначена для підтримки постійної температури страви, воно довго залишається свіжим, готовим до вживання. Для приготування молочних каш краще вибирати мультиварку невеликого обсягу.

За допомогою режиму «молочна каша» можна встановити необхідну температуру, при якій молоко не кипить протягом всього процесу приготування. При приготуванні каші на кухнной плиті знайти таке ідеальне співвідношення складно. За допомогою цієї функції легко готувати овочеві супи, варити гарніри.

Приготувати молочну кашу в мультиварці просто – треба відміряти інгредієнти помістити в чашу, вибрати режим «молочна каша». Кількість крупи можна змінювати в залежності від бажаної консистенції страви. Урізноманітнити смак їжі можна за допомогою сухофруктів, овочів, ягід.

Для режиму «молочні каші» передбачена опція «відкладений старт». Вона дозволяє отримати повноцінний гарячий сніданок відразу після пробудження, що економить час. Щоб молоко не скисло за ніч, використовують ультрапастеризованные види продукту. Або ж заздалегідь кип'ятять 1 хвилину в режимі «варка на пару».

Для приготування каші потрібно від 30 хвилин до двох годин – це потрібно враховувати при установці таймера.

На що слід звернути увагу при виборі мультиварки з функцією «молочна каша»:

  • наскільки зручні тимчасові параметри;
  • панель управління повинна бути російською мовою;
  • дисплей повинен бути оснащений великою стрілкою для вибору опцій, підсвічуванням;
  • нетугие кнопки полегшать управління приладом.

Якщо в мультиварці не передбачена така опція, кашу на молоці готують у режимі «гасіння». Помилково використовувати звичайну функцію варіння для приготування каш – молоко буде сильно кипіти, з'явиться пінка. Щоб кінцевий продукт вийшов однорідним, без грудочок, його доведеться весь час заважати.

Мультиварки з режимом смаження

Функція смаження призначена для приготування корисних страв з мінімальною кількістю масла або іншого жиру. Ця функція присутня не в усіх моделях, при покупці цього питання слід уточнити у продавця.

При обсмажуванні пристрій працює з відкритою кришкою. Антипригарне покриття чаші запобігає підгоряння продуктів. Смажити в мультиварці швидше, а вимити чашу простіше, ніж сковороду.

Переваги мультиварки з режимом смаження:

  • економія масла і часу;
  • бризки, кіптява, неприємні запахи відсутні;
  • обсмажити можна будь-які продукти;
  • поживні і корисні речовини зберігаються повністю, що робить їжу здоровою, поживною.

Недолік режиму обсмажування – відсутність рум'яної скоринки. Під час смаження прилад нагрівається до необхідної температури, яка підтримується протягом усього часу готування. Це дозволяє рівномірно прожарювати продукт всередині і зовні. Але для створення скоринки такі температурні параметри не підходять.


У деяких моделях функція обсмажування доповнюється режимом «гриль» і «фритюр».


Такі режими присутні тільки в потужних кухонних помічників.

 

Мультиварка-фритюрниця – це не тільки хрусткі скибочки картоплі. За допомогою такого пристрою готують пончики, морепродукти і овочі – з усім розмаїттям можна ознайомитися в прикладеній книзі з рецептами.

З'явилися подібні помічники на ринку не так давно, приготування у фритюрі не відноситься до стандартних опцій, присутній цей режим тільки в деяких багатофункціональних моделях. Комплектація доповнена спеціальною сіткою для обсмажування.

Недоліки таких приладів – відсутність в комплекті фільтрів для очищення масла і повітря, висока вартість, велике споживання електроенергії.

Мультиварок з функцією «гриль» на ринку мало, але такі моделі стають популярними. Такий режим призначений для приготування ароматного м'яса «з димком» в домашніх умовах.

Режимом «гриль» забезпечені пристрої з індукційним нагрівальним елементом, вони оснащені додатковими функціями, економлять місце на кухні. Догляд за приладами простий, готувати страви легко.

Якщо спеціальний режим відсутній, посмажити продукти можна за допомогою функції «випічка».

Керамічні мультиварки

Чаша в мультиварці – основний елемент. Саме від неї залежить якість готової їжі і довговічність пристрою. Придбати окремо нову ємність для закладання продуктів досить непросто, а тефлонове покриття вийде з ладу вже через 2–3 роки. Довговічні та безпечні керамічні поверхні впевнено витісняють тефлон.

Переваги керамічних мультиварок:

  • матеріал екологічно чистий і безпечний, для нього використовують тільки природні компоненти, навіть при високих температурах не відбувається виділення шкідливих речовин;
  • кераміка не вступає в реакцію з продуктами, що не спотворює смак і аромат страви, дозволяє зберегти корисні речовини в повному обсязі;
  • антипригарні якості керамічної чаші перевершують тефлон;
  • кераміка володіє відмінним антибактеріальними і антикорозійними властивостями, що дозволяє готової їжі довго залишатися свіжою;
  • висока термостійкість – кераміка витримує температуру понад 450 градусів.

При виборі моделі мультиварки з керамічної чашею необхідно поцікавитися кількістю шарів золь-гелю. Саме від цього показника залежить довговічність ємності для закладання продуктів з кераміки.

Доглядати за керамічним покриттям нескладно, враховуючи хороший захист від пригорання. Після закінчення готування чаша забруднена мінімально.

Перед використанням керамічну ємність потрібно ретельно витерти. Для перемішування продуктів під час готування можна використовувати тільки дерев'яні або пластикові лопатки. Металеві прилади дряпають поверхню, що призводить до погіршення антипригарних властивостей.

Керамічне покриття руйнується під дією лугів. Тому такі чаші можна мити в посудомийних машинах – миючі засоби на основі лугу миттєво зруйнують золь-гель. Погано переносить кераміка і різких перепадів температур – не варто охолоджувати нагріту чашу крижаною водою.

Моделі мультиварок з керамічними посудинами оснащені збіркою конденсату. При відкритті кришки вода потрапляє в збірник, а не в ємність з їжею. Догляд за девайсом зводиться до очищення клапана, який потрібно попередньо зняти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner