Кошик
556 відгуків
HouseTexnika
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
Інтернет-магазин "House Texnika"менеджер
Мегадом, торговий центр, Толбухіна, 135, Одеса, Україна
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58

Праски

Праски в інтернет-магазині "House Texnika"

Інтернет-магазин пропонує широкий вибір недорогих прасок для дому різних моделей.

Що враховувати при покупці:

 • матеріал підошви;
 • наявність насадки для делікатних тканин;
 • потужність і енергоспоживання;
 • довжина шнура;
 • вага;
 • вартість;
 • наявність системи самоочищення і захисту від накипу.

КомпакÑ'ныÐ1 ÐорожныÐ1 уÑ'ÑŽÐ3 HT-558B (1000 Ð'т) маленькÐÐ1, Ðля пуÑ'ешесÑ'Ð2ÐÐ1УÑ'ÑŽÐ3 RB-6308 керамÐческÐÐ1 пароÐ2оÐ1 популярныÐ1 RAINBERG 2800 Ð'т УТЮГ быÑ'оÐ2оÐ1 пароÐ2оÐ1 PURE ANGEL PA-7801 2800 Ð'т с керамÐческÐм покрыÑ'ÐемУÑ'ÑŽÐ3 пароÐ2оÐ1 керамÐческая поÐошÐ2а Astor SG 1658 мощносÑ'ÑŒ 2400 Ð2т самоочÐсÑ'ка быÑ'оÐ2оÐ1 уÑ'ÑŽÐ3

Види прасок для будинку

В залежності від типу речей, з якими ви будете працювати, варто купити праску певного типу та функціональності.

 • Базові моделі для будинку. Дозволяють розгладжувати тканини за допомогою температурного впливу і обробки парою. На сьогоднішній день навіть найдорожчі моделі оснащені функцією відпарювача, що дозволить за мінімальну вартість отримати універсальний праска, який допоможе відпрасувати будь-які види тканин.
 • Парогенератор для прасування. За принципом роботи схожий з звичайною праскою, оснащеним відпарювачем. Але у побутових моделей є один мінус — невеликий резервуар для води, що дозволяє зробити його більш компактним і легким. З такої ємності вода швидко випаровується і її потрібно регулярно доливати. Парогенератори мають автономний резервуар для води, якого вистачає на кілька годин прасування, також забезпечена більш потужна подача пари. Такі пристрої використовуються для роботи з грубими тканинами і на виробництвах з великим потоком.
 • Дорожні. Такі моделі відрізняються компактним корпусом і мінімальним набором функцій. Для зручності перенесення передбачена складна ручка, що робить дорожній праска ще більш компактним.
 • Відпарювачі. Це безконтактні пристрої, які забезпечують хороший ефект розгладження за рахунок впливу нагрітого пара. Цей варіант зручний для роботи зі складним речами, на яких є безліч складок, з об'ємними речами, одягом і текстилем, які знаходяться в підвішеному стані. Такі пристрої можуть бути декількох видів: ручні і стаціонарні. Ручні моделі мають менший резервуар для води, тому підходять для прасування невеликої кількості речей. Стаціонарні моделі за типом конструкції нагадують пилосос, так як складаються з резервуара в рухомому корпусі і щітки, на яку через шланг подається пара.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner