Кошик
556 відгуків
HouseTexnika
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
Інтернет-магазин "House Texnika"менеджер
Мегадом, торговий центр, Толбухіна, 135, Одеса, Україна
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58

Проектори

"House Texnika" пропонує проектори за доступною ціною

Мультимедійні проектори - прилади нового покоління. Дійсно, ще двадцять років тому і подумати про таку розкіш не доводилося, а зараз їх не складно зустріти в будинку і квартирі звичайного сучасного жителя. Потрібні вони для передачі кольорової картинки. Використовуються в тандемі з ще одним предметом, на який і передається зображення. Найчастіше для цієї мети користується біле полотно. Транслювати на них можна, як звичайні фотографії, так і відео.

Область використання товару досить широка. Часто може застосовуватися для презентацій. Ділова сфера сама підходяща для цього гаджета. В офісах з білими стінами, можна навіть не застосовувати полотно. Багато офісні працівники, в тому числі і директора стикалися з проблемою проведення лекцій або просто представлення ідей. Не так давно для здійснення цієї мети користувалися простими комп'ютерами. Це досить незручно, за рахунок маленького розширення екрану. Тепер же всі покази і демонстрації проходять на найвищому рівні. Для показала контенту на велику аудиторію відмінно підходять вироби з параметрами 1920x1080. Завдяки такому широким екранним можливостям, хороша видимість буде навіть на останніх рядах великого концертного залу.
 

Конструкційні особливості

насамперед слід проаналізувати в кожному виробі на таку деталь, як лампи. Вони є основним джерелом світла в цих девайсах. Завдяки їм проводиться освітлення, і дані, які транслюються на екран, виглядають набагато якісніше і яскравіше.

відрізняють Їх залежно від параметрів. В залежності від виду, вони служать певну кількість часу. Лампочки в найдешевших модифікаціях схильні до зносу і мають властивість перегорати через 1000 годин роботи. Найбільш дорогі ж навпаки можуть функціонувати до 4000.

Всі вони поділяються на кілька підвидів. Найбільш популярною вважається різновид UHP. Головна перевага цих ламп — досить висока інтенсивність світлового випромінювання при досить компактному розмірі джерела, а також хороші показники кольору.

На замену ламповым проекторам приходят светодиодные. Led-технология лидирует с момента ее появления на рынке. Однако, есть и недостатки такого механизма. Во время рабочего процесса, производится большое количества лишнего шума. Бывают также модификации с 3D технологиями. Благодаря этому изображение будет объемным и максимально приближенным к реальности.

Важным элементом можно считать световой поток. Наиболее продуктивные характеризуются показателем в 4500 люмен. Но и стоимость они имеют соответствующую.

Разновидности и как сделать выбор

Складно розділити весь товарний ряд на одну конкретну класифікацію, оскільки модифікацій налічується до 200. Вчені та фахівці умовно ділять всю продукцію на кілька типів, виходячи з цільового призначення та місця використання. Відповідно до цього вони бувають такі:

  • Геймерські. Такі варіації використовуються для передачі потужної ігрової графіки. Підтримують відтворення різних форматів. Бувають короткофокусными.
  • Для домашнего кинотеатра. Встречаются такие проекторы в квартирах или в частных домах. Они отлично заменяют дорогостоящие домашние кинотеатры. Так можно сэкономить большие суммы денег.
  • Для школ и Вузов. Для таких целей изготавливаются простенькие экземпляры, способные справляться с легкими задачами. Не отличаются высокой технологичностью и возможностью поддерживать множество форматов и режимов.
  • Офисные. Широко представленная категория на рынке. Относится к среднему классу продукции. В этой модели производителями выдержано сочетание цены и качества.
  • Портативні. Достоїнствами можна назвати вагу, загальні габарити і якість передачі кольору. Також плюсом є бездротове властивість приладу.
  • Професійні. Відрізняється від аналогів тільки підвищеною яскравістю. Інші параметри не різняться від інших підвидів.
  • Ультрапортативні. Самі легкі і маленькі. Вони легко транспортуються і не займають багато місця в машині або навіть рюкзаку.
     

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner