Кошик
556 відгуків
HouseTexnika
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
Інтернет-магазин "House Texnika"менеджер
Мегадом, торговий центр, Толбухіна, 135, Одеса, Україна
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58

Електростимулятори

Як вибрати електростимулятор?

Власне здоров'я і чудове самопочуття кожен день – особиста справа кожної людини. Підтягнуте тіло, розвинені м'язи, пластичність і енергійність стають наслідком кропіткої роботи над собою. І в цій справі, крім продуманих тренувань і правильного режиму харчування допомагають спеціальні пристрої – електростимулятори. Які основні критерії вибору такого апарату?

Електростимулятор – прилад для «чарівництва»?

В тілі людини близько восьмисот різних м'язів, завдяки скороченням і расслаблениям яких ми і рухаємося, тому стан м'язового скелета багато в чому визначає можливості людини, його самопочуття і настрій. Сьогодні для підтримки м'язів в належному стані розроблено багато методик і технік, які реалізуються в тренажерному залі, на тренуваннях або в домашніх умовах за наявності відповідного інвентарю.

Але людина постійно шукає нові методи поліпшення свого тіла. Так, у фізіотерапії вже давно використовується електростимуляція м'язів (або міостимуляція). Для цих цілей навіть розробили спеціальні пристрої – електростимулятори (міостимулятори).
 

Як вибрати електростимулятор?

Ці апарати сьогодні широко використовуються в домашніх умовах. Завдяки впливу на м'язи людини, схожу по ефекту з масажем, вони призводять м'язові волокна в тонус і надають омолоджуючу дію на організм. Використання електростимуляторів має наступні переваги:

• прискорення метаболізму;

• поліпшення загального стану м'язів (підвищена циркуляція крові, трофіка, відновлення після пошкоджень, усунення дистрофії);

• зниження больових відчуттів, у тому числі і гострих (втому ніг, болі в суглобах, плечах і спині, оніміння і судоми, невралгія та інше).

Під впливом електростимулятора м'язова тканина міцніє і росте, стає еластичною. Також подібна методика показує прекрасні результати при знятті гострих болів, при відновленні після спортивних травм і хірургічних втручань, корекції фігури.

Пристрій і принцип дії апарату

Електростимулятори досить компактні і ергономічні, мають невелику вагу. Апарати складаються з декількох простих частин:

• головний блок (пульт керування);

• електродні пластини (кріпляться до ділянки тіла, що потребує корекції);

• дроти.

В залежності від джерела енергії електростимулятори поділяються на стаціонарні (працюють в мережі) і портативні (використовуються батарейки). Деякі моделі виготовляються у вигляді пояса (в ньому знаходяться всі комплектуючі), але такі прилади мають більш вузьку спеціалізацію – для тренування м'язів живота або грудей.

Як вибрати електростимулятор

Электросимулятор простий в експлуатації – достатньо закріпити електродні пластинки в потрібних місцях на тілі (у випадку з поясом просто надіти його) і вибрати одну з попередньо встановлених програм для виділеної зони тіла. Електродні пластини, які контактують з шкірою, і через дроти з'єднуються з роз'ємами (каналами) корпусу, створюють електричні хвилі низької або високої частот, схожі з імпульсами нервової системи людини. Завдяки такій стимуляції нервових закінчень м'язи в зоні впливу постійно скорочуються і розслаблюються, скручуються.

Заходи безпеки

Ці прилади підходять далеко не для кожного користувача. Так, міостимулятор можна використовувати при:

• вагітності;

• наявності пухлин (доброякісних і злоякісних);

• захворюваннях шкіри (гострі гнійні процеси);

• при наявності кардіостимулятора.

У деяких випадках вплив електродів викликає незначне почервоніння і роздратування шкірного покриву в місці використання.

Як підібрати міостимулятор?

Сегодня рынок электростимуляторов для мышц разнообразен, а наиболее известные производители – OMRON и Beurer. Для начала определитесь с целью приобретения аппарата:

• как лечебное средство для снятия болевых ощущений и стресса, массажа (вибромассажер); • как средство для коррекции фигуры (электромиостимулятор).

В первом случае достаточно электростимулятора с двумя электродами, а во втором потребуется устройство минимум с четырьмя электродными пластинами. Чем больше каналов в приборе, тем большее количество мышц пользователь сможет тренировать за раз.

Також важливим критерієм при виборі апарату є можливість регулювання і широкий вибір режимів впливу для певних зон тіла

Як вибрати електростимулятор

 

Електродні пластини – головна частина приладу

Зверніть увагу на головну складову електростимулятора – електроди, так як саме ця частина апарату контактує зі шкірою. Вони бувають:

• Тканинні. Досить швидко зношуються, так як при контакті з шкірним покривом на них скупчується жир, піт, лусочки епітелію. Такі електроди не можна прати, тому задумайтеся про запасних елементах заздалегідь.

• Миються. Такі пластини зазвичай складаються з вугільної тканини або вуглецю всередині струмопровідного гумового матеріалу. Легко притискаються до тіла і миються, але все ж потребують заміни після певної кількості використань.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner