Кошик
582 відгуків
HouseTexnika
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
Інтернет-магазин "House Texnika"менеджер
Мегадом, торговий центр, Толбухіна, 135, Одеса, Україна
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58

Електростимулятори

Як вибрати електростимулятор?

Власне здоров'я й чудове самопочуття щодня — особиста справа кожної людини. Підтягнуті тіло, розвинені м'язи, пластичність і енергійність стають наслідком копіткої роботи над собою. І в цій справі, крім продуманих тренувань і правильного режиму живлення, допомагають спеціальні пристрої — електростимулятори. Які основні критерії вибору такого апарата?

Електростимулятор — прилад для «чарівництва»?

У тілі людини приблизно вісімсот різних м'язів, завдяки скороченням і розслабленням яких ми і рухаємося, тому стан м'язового скелета істотно визначає можливості людини, її самопочуття й настрій. Сьогодні для підтримки м'язів у належному стані розроблено багато методик і технік, які реалізуються в тренажерному залі, на тренуваннях або в домашніх умовах за наявності відповідного інвентарю.

Але людина постійно шукає нові методи поліпшення свого тіла. Так, у фізіотерапії вже давно використовується електростимуляція м'язів (або міостимуляція). Для цього навіть розробили спеціальні пристрої — електростимулятори (міостимулятори).
 

Як вибрати електростимулятор?

Ці апарати сьогодні широко використовуються в домашніх умовах. Завдяки впливу на м'язи людини, схожі за ефектом з масажем, вони призводять м'язові волокна в тонус і чинять омолоджувальний вплив на організм. Використання електростимулятора має такі переваги:

• прискорення метаболізму;

• поліпшення загального стану м'язів (підвищена циркуляція крові, трофіку, відновлення після ушкоджень, усунення дистрофії);

• зниження больових відчуттів, зокрема й гострих (втома ніг, болю в суглобах, плечах і спині, оніміння й судоми, невралгія та інше).

Під впливом електростимулятора м'язова тканина кріпить і росте, стає еластичною. Також подібна методика показує прекрасні результати під час зняття гострих болів, під час відновлення після спортивних травм і хірургічних втручань, корекції фігури.

Пристрій і принцип дії апарата

Електростимулятори досить компактні й ергономічні, мають невелику вагу. Апарати складаються з декількох простих частин:

• головний блок (пульт керування);

• електродні пластини (кріплюються до ділянки тіла, яка потребує корекції);

• дроти.

Залежно від джерела енергії електростимулятори діляться на стаціонарні (працюють від мережі) і портативні (використовується батарейки). Деякі моделі виготовляються як пояс (у ньому й містяться всі комплектуючі), але такі прилади мають вужчу спеціалізацію — для тренування м'язів живота або грудей.

Как выбрать электростимулятор

Електросимулятор простий в експлуатації — досить закріпити електродні пластинки в потрібних місцях на тілі (у разі з поясом просто надіти його) і вибрати одну з попередньо встановлених програм для виділеної зони тіла. Електронні пластини, які контактують зі шкірою, і через дроти з'єднуються з роз'ємами (каналами) корпусу, створюють електричні хвилі низької або високої частот, схожі з імпульсами нервової системи людини. Завдяки такій стимуляції нервових закінчень м'язи в зоні впливу постійно скорочуються й розслабляються, скручуються.

Заходи безпеки

Ці прилади підходять далеко не для кожного користувача. Так, міостимулятор не можна використовувати у разі:

• вагітності;

• наявності пухлин (доброякісних і злоякісних);

• захворюваннях шкіри (гострі гнійні процеси);

• за наявності кардіостимулятора.

У деяких випадках вплив електродів викликає незначне почервоніння й подразнення шкірного покриву в місці використання.

Як підібрати міостимулятор?

Сьогодні ринок електростимуляторів для м'язів різноманітний, а найвідоміші виробники — OMRON і Beurer. Для початку визначтеся задля придбання апарата:

• як лікувальний засіб для зняття больових відчуттів і стресу, масажу (вібромасажер); • як засіб для корекції фігури (електромостимулятор).

У першому випадку достатньо електростимулятора з двома електродами, а в другому потрібен пристрій мінімум із чотирма електродними пластинами. Чим більше каналів у приладі, тим більша кількість м'язів користувач зможе тренуватися за раз.

Також важливим критерієм під час вибору апарата є можливість регулювання та широкий вибір режимів впливу для певних зон тіла

Как выбрать электростимулятор

 

Електродні пластини — головна частина приладу

Зверніть увагу на головну складову електростимулятора — електроди, оскільки саме ця частина апарату контактує зі шкірою. Вони бувають:

• Тканинні. Досить швидко зношуються, позаяк під час контакту зі шкірним покривом на них накопичується жир, піт, лусочки епітелію. Такі електроди не можна прати, тому 51% про запасні елементи заздалегідь.

• Мийні. Такі пластини зазвичай складаються з вугільної тканини або вуглецю всередині токопровідного гумового матеріалу. Легко притискаються до тіла та миються, але все ж вимагають заміни після певної кількості використань.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner