Завжди мріяла про розкішні локони, але від природи — володарка прямого волосся? Тобі необхідний стайлер для волосся! Ґаджет, який зав'є пасма like a pro, зробить тебе щасливою та допоможе змінити імідж. Як вибрати стайлер для завивання волосся?
Раніше в «господарстві» кожної жінки обов'язково мала матися плойка для завивання волосся, яка дала змогу накрутити локони та зробити з ними ефектну укладку. Такі плойки — не найкращий варіант для стайлінгу, оскільки, перегріваючи волосся, воно руйнувало його структуру, приводило до стоншення й погіршували якість пасом. Сучасні ґаджети для завивання волосся, виготовлені за останніми технологіями, працюють майже не шкодять структурі волосся і навіть їх зміцнюють. Це робить їх незамінними помічниками в створенні найрізноманітніших укладок і зачісок: ти можеш бути різною щодня, хіба це не круто?
Стайлер для волосся — це такий багатофункціональний ґаджет для завивання та випрямлення волосся. У умілих руках він перетворюється на справжній салон краси в домашніх умовах! Усі самі модні прически сезона ти можеш створювати самостійно: від локонів beachy waves до класичних голлівудських хвиль. Стайлер дає змогу робити локони різного діаметра та напрямів — від великих вертикальних до дрібних горизонтальних завитків, додавати волоссю об'єму та створювати хвилі. Він чудово працює на всіх типах волосся й однаково добре впорається як із жорсткими щільними, так і з неслухняними тонкими пасмами.
На вигляд стайлер для завивання волосся схожий на ту ж стару добра плойка, тільки обладнаний різноманітними насадками для створення зачісок, а також може мати функцію сушіння волосся. Відповідаючи на питання, як вибрати стайлер для волосся, спочатку прочитайте, які бувають їхні різновиди:
Розібравшись із різновидами стайлерів, зупиниться на тих, що призначені для самостійного завивання волосся. Насамперед радимо звернути увагу на матеріал пластин і робочих поверхонь ґаджета: найкраще, якщо вони будуть виготовлені з кераміки — найбезпечніший матеріал для здоров'я волосся. Далі треба враховувати потужність стайлера — для домашнього використання досить і 0,1 кВт, ґаджет на 1,5 кВт — для тих, хто укладає волосся професійно або ж щодня експериментує з зачісками. Мобільність стайлера — ще один важливий пункт, який не можна ігнорувати: під час купівлі розкрутити дріт на повну довжину та перевір, наскільки зручно тобі буде ним користуватися у твоїй ванній кімнаті, чи вистачить його шнура, щоб дотягнути та підняти від розетки до зеркала. Є й бездротові моделі, які працюють на батареї: ці можуть функціонувати й так, і так. Дуже зручно брати такі ґаджети в поїздки та відрядження.
Мультистайлер Rowenta Elite model look CF 4032
Ось ще корисні поради, як вибрати стайлер для завивання волосся:
Стайлер для завивання волосся Remington S8670
Корисні функції стайлера — ті, які полегшать його експлуатацію та зроблять зачіску найшвидшим, безпечним і якісним. До таких функцій належить: