Праска для волосся — винахід, який переоцінити важко. Він інструмент жіночої армії в щоденній боротьбі за ідеально прямі та блискучі здоровим блиском волосся. Так уже повелися, що в златовску/темноволосій/огнитно-рудій спокусниці в'ється кілька характерів, тому милі дами так часто люблять щось в собі міняти. Пристрасть, як люблять експериментувати.
Перш ніж вирішити, який гарний виріб купити необхідно мати мінімальною, але корисною інформацією. У процесі читання статті — вже почнете розуміти, що саме бажаєте придбати. Але найголовніше — що ідеально підійде вашому типу волосся. Отже, беріться до відповідей на питання: як вибрати плойку-прасочку?! (продовження внизу групи)
Перше, на що звертаємо увагу — який матеріал використовували для пластин. Саме вони впливають на структуру волосся й на них лежить відповідальність за "споживані" кінчики та не тільки. Потрібно з'ясувати, який випрямляч не псує волосся або має мінімальний і поправний вплив. Матеріал пластин — найважливіший чинник:
1. Метал — бюджетний і безжальний до волосся варіант. Хоча моделі з металопластинами й найдоступніші за ціною, але несприятливо впливають на кожну волосинку. Нагрівання не однакове по всьому полотну (це окремі ділянки пересушуються) й охолоджує довго. На кожен день точно не знадобиться, та й краще його не використовувати в принципі.
2. Кераміка — теж недорогий, але вже набагато більш доброзичливий до шевелюре матеріал для пластин. Щадний вплив, рівномірне нагрівання, підтримання оптимальної температури, м'яке ковзання й надання блиску. Але й у цьому разі не обійшлося без браку — косметичні засоби часто липнуть до таких пластин. Після кожного використання протирайте полотна вологою ганчіркою.
3. Титан — дуже крихкий, але зате розігрівається до високих показників. Найчастіше використовується професіоналами. Є небезпека опіку локонів, якщо не мати достатніх навичок і швидкістю.
4. Тефлон — "байливий" до засобів стайлінгу, але ковзання волоссям не з найкращого. Підходить для м'якого та стоншеного волосся. Але покриття недовгове та швидко переться.
5. Турмалін — матеріал дає змогу використовувати будь-які засоби для укладання та не боятися за ковзання. Негативні іони виникають у разі нагрівання, тому волосяні лусочки закриваються і зберігають вологу. Доволі дорогі моделі.
6. Мармур — у парі з керамікою можна домогтися "вау-ефекту": охолодження після впливу високих температур. Для локонів — негативний вплив прагне до нуля.
7. Жадеит — моделі можна застосовувати навіть на вологому волоссі. Напівдрагоцінний мінерал надає блиску й ідеально ковзає локонами.
8. Срібло — волосся не тільки не страждає, але ще й оздоровлюється. Підійде панночкам із дуже пересушеним, ламким волоссям або володаркам пухких і сухих від природи шевелюр.
9. Вольфрам — один із найдорожчих матеріалів. Пластини розігріваються миттєво та рівномірно. Навіть без використання додаткових засобів зачіска триматиметься до декількох днів. Ідеально для тих, хто не хоче щоранку витрачати на укладку та виливати на волосся літри косметики.
Який висновок? Потрібно задаватися питанням, який матеріал пластин вибрати, щоб не зіпсувати волосся! І тут економний варіант, імовірно, означає 125 волосся. А точніше їх пересушність, ламкість і втрату життєвих сил. Тому краще один раз купити гідну праску, ніж потім витрачатися на засоби відновлення волосся. Радимо не витрачати гроші на випрямляч із металевими пластинами, та й тефлон не в фаворитах. За ціною та менш згубним впливом на волосся лідирує кераміка.