Кошик
556 відгуків
HouseTexnika
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
Інтернет-магазин "House Texnika"менеджер
Мегадом, торговий центр, Толбухіна, 135, Одеса, Україна
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58

Ваги кухонні

Інтернет-магазин "House Texnika" пропонує широкий вибір різних моделей кухонних ваг.

Точні кухонні ваги стануть в нагоді на будь-якій кухні. Вони будуть корисні людям, які дотримуються дієти і стежать за своїм раціоном, також вони стануть в нагоді шанувальникам кулінарії, звикли все готувати за рецептом. Вони будуть незамінні в будинку, де є маленькі діти, адже тільки за допомогою таких точних ваг є можливість точно дотримуватися дозування.

Ð'есы куÑ...онные ACS KE5 (5кÐ3/1Ð3) элекÑ'ронные Ð2есы Ðля куÑ...нРбелые с плаÑ'формоÐ1ДереÐ2янные куÑ...онные Ð2есы Domotec MS-A компакÑ'ные Ð2есы Ðля куÑ...нРэлекÑ'ронные Ð2есы сенсорная панельЧерные сенсорные куÑ...онные Ð2есы Domotec MS-912 Ðо 5 кÐ3 элекÑ'ронные Ð2есы Ðля ÐомашнеÐ3о ÐспользоÐ2анÐяÐ'есы куÑ...онные с поÐсÐ2еÑ'коÐ1 Ðо 10 кÐ3 SCARLETT SC-KS57P21 сенсорные сÑ'еклянные сÑ'ÐльныÐ1 ÐÐзаÐ1н

врахувати при покупці

Перед покупкою варто визначитися з призначенням пристрою. Якщо ви плануєте зважувати велику кількість продуктів, зверніть увагу на моделі з граничним показником вимірювання більше 5 кг. Якщо терези вам потрібні для зважування легких продуктів, то виберіть модель з граничним навантаженням до 3 кг і ціною поділки 1-2 р.

Зверніть увагу на тип платформи для зважування. Для роботи з продуктами великих розмірів або продуктів у власній упаковці підійдуть моделі з плоскою платформою. Для визначення маси рідких або сипучих складових варто купити модель з чашею. Вона виготовляється з скла або пластику, знімається і легко миється.

При виборі враховуйте тип матеріалу, з якого виготовлені ваги для кухні. Пластикові моделі коштують недорого. Вони мають герметичний корпус, що надійно захищає нутрощі від вологи. Але за рахунок низької стійкості до механічних пошкоджень і схильності до деформації при контакті з гарячими поверхнями, такі прилади мають мінімальну вартість. Більш практичними є металеві моделі. Вони мають надійний корпус, який не боїться вологи, агресивних речовин і механічних пошкоджень.

Кухонні ваги в нашому каталозі мають ряд додаткових функцій, які роблять їх використання більш простим і комфортним. До них відносяться: таймер, функція виміру обєму рідини, функція тарування (вирахування із загальної маси продукту ваги тари), автоматичне включення і виключення. Також всі моделі мають стильний дизайн, який ідеально доповнить інтер'єр будь-якої кухні. В якості елемента живлення використовуються звичайні батарейки. При регулярному використанні їх заряду вистачає на 1-1,5 року.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner