1 242 ₴
Показати оптові ціниНадувний матрац Intex чудово підійде для відпочинку вдома або на дачі. Практичний матрац зроблений із водонепроникного вінілу та є досить міцним.
Технологія Fiber-Tech до складу, якого входять тисячі високоміцних поліефірних волокон, цей надувний матрац забезпечує підвищений комфорт, стабільність і підтримку. Високоміцні поліефірні волокна не розтягуються з плином часу, що дасть змогу використовувати довгий час.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 250 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |