


3 450 ₴
Показати оптові ціниРучний акумуляторний пилосос Zanussi Airwave 32802 — це чудовий вибір для тих, хто шукає зручний і ефективний пилосос для щоденного прибирання. Пилосос має потужний двигун, ефективну електрощітку та кілька насадок, що дає змогу ефективно очищати різні поверхні.
Ручний акумуляторний пилосос Zanussi Airwave 32802 — це чудовий вибір для тих, хто шукає зручний і ефективний пилосос для щоденного прибирання. Пилосос має потужний двигун 1300 Вт, який забезпечує чудову силу всмоктування. Електрощітка з електроприводом легко справляється з прибиранням на будь-яких поверхнях, включно з килимовим покриттям. Пилосос обладнаний циклонним фільтром, який ефективно затримує пил та інші частинки.
Пилосос має стильний дизайн у яскраво-червоному кольорі. Він простий у керуванні та використанні. Пилосос обладнаний декількома насадками, які дають змогу очищати різні поверхні.
Переваги:
Характеристики:
Додаткові деталі:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zanussi |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 220 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 1 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Цілісна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.95 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву |