Водонепроникна поверхня та спеціальне покриття, що легко очищається, буде запорукою чистоти Вашого спального місця під час експлуатації матраца як удома, так і на природі.Рівномірна товщина водонепроникного флокованого верху становить 0,53 мм, товщина вінілових перегородок — 0,35 мм, товщина низу та бічних стінок — 0,38 мм;
Спеціальне флоковане покриття верху та бічних стінок для більшого комфорту;
Вбудований підголівник забезпечує справжній комфорт звичайного ліжка;
Клапан 3-в-1 слугує для швидкого накачування та завантаження за допомогою механічного або електричного насоса

| Основні характеристики товару: | |
| Довжина: | 191 см |
| Ширина | 99 см |
| Висота | 23 см |
| Вага | 3,2 кг |
| Внутрішня система | Wave Beam |
| Гарантія | не передбачена |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Насос | купується окремо |
| Виробник | Intex |
| Розмір паковання | 28x36x9 см |
| Серія | Pillow Rest Classic Bed |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | надувний флокований матрац |
| Товщина матеріалу | 0,38/0,53 мм |
| Паковання | картонна коробка |
| Колір | чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Колір | Чорний |