Класичне надувне ліжко зверху має велюрове віскозне флоковане покриття, яке легко очищається й водонепроникне, завдяки чому зручне під час використання в кемпінгах і наметах. Постільна білизна добре прилягає до флакованої поверхні, не ковзає та створює ідеальний комфорт для Вашого відпочинку. Хвиляста конструкція забезпечує рівну одноманітну спальну поверхню. Високоякісне віскозне флоковане покриття верху та високоміцна вінілова поверхня низу та боковин легкі в утриманні та використанні. Ви обов'язково полюбите комфорт і якість цього розкішного надувного ліжка. Завдяки своїм чудовим властивостям (наприклад, як-от швидке та плавне здуття, компактність під час зберігання), він набуває ще один — дуже важливий — варіант застосування: це — додаткове спальне місце для гостей.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Да |
| Тип насоса | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 215(кг) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см мм |
| Вага | 4.2 кг кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина: | 203 см |
| Ширина | 152 см |
| К-воде | 2 |
| Максимальне навантаження | 215 кг |
| Матеріал | високоякісний, міцний вініл |
| Товщина матеріалу | 0.38 мм |
| Внутрішня система | I-Beam |
| Покриття | велюрове |
| Клапан | 2 в 1 (підійде будь-який насос) |
| Насос | ручной насос |
| Комплектація | матрац, ручний насос, 2 надувні подушки, інструкція |
| Гарантія | 14 днів на перевірку |
| Паковання | картонна коробка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 215 кг |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Колір | Синій |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Так |
| Подушка-підголівник | Так |