
1 610 ₴
Показати оптові ціниBestway 67374 Надувне ліжко. Двоспальне ліжко чудове рішення для спільного відпочинку. Ліжко на основі ПВХ дасть змогу відчути повну романтику та усамітнення: постільна білизна не ковзатиме поверхнею, а рівно триматися, надаючи максимального комфорту.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Да |
| Тип насоса | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 215(кг) |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 2030.0 (мм) |
| Ширина | 1520.0 (мм) |
| Висота | 220.0 (мм) |
| Вага | 6.0(кг) |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флоковане покриття |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2(шт.) |
| Латка-самоклейка | Да |
| Додаткові характеристики | |
| Опт | Показує гуртові ціни |
| Виробництво | Bestway |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Ремонтний комплект | Так |
| Латка-самоклейка | Так |
| Подушка-підголівник | Так |
| Надувна подушка | 2 шт. |