Надувний матрац Bestway 67003 виготовлений із високоякісного матеріалу. Зверху покритий м'яким флокованим шаром, який не дає змогу зісковзувати постільну білизну.
Матрац Bestway 67003 можна використовувати вдома, на дачі, на морі, у поїздці.
Легко та компактно складається для зберігання й перенесення.
Надувний матрац Bestway 67003 спроєктований з інноваційною внутрішньою системою підтримки, яка отримана внаслідок унікальної технології зварювання швів уздовж і поперек надувного матраца.
Цей тип конструкції дає змогу знизити ефекти прогинання, провалювання й поздовжнього коливання поверхні надувного матраца, поверхня матраца жорсткіша.
Клапан з універсальними перехідниками дає змогу під'єднувати різні типи насосів (ручний, ножний, електричний).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Немає |
| Максимально допустиме навантаження | 215(кг) |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 2030.0 (мм) |
| Ширина | 1520.0 (мм) |
| Висота | 220.0 (мм) |
| Вага | 4.13 (кг) |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхній бік виробу | флоковане покриття |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Да |
| Додаткові характеристики | |
| Опт | Показує гуртові ціни |
| Виробництво | Bestway |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 203 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |