Кошик
556 відгуків
HouseTexnika
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
Інтернет-магазин "House Texnika"менеджер
Мегадом, торговий центр, Толбухіна, 135, Одеса, Україна
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58
+380 (50) 399-92-15
+380 (67) 714-45-58

Кронштейни та кріплення під ТВ

Настінні кріплення для телевізора в інтернет-магазині "House Texnika"

За допомогою кріплення для ТВ можна значно збільшити вільний простір у квартирі. Від надійності і міцності кронштейна залежить цілісність телевізора. Сучасні моделі мають безліч конструкцій і обладнані похилими механізмами. Це дозволяє встановити плоский екран максимально зручно для перегляду. Правильний вибір кріплення безпосередньо залежить від розміщення техніки, тому потрібно орієнтуватися в різновидах товарів.
КроншÑ'еÐ1н Ðля Ñ'елеÐ2ÐзороÐ2 ТВ 37 ПоÐ2ороÑ'ныÐ1 кроншÑ'еÐ1н HP-210 (10 КроншÑ'еÐ1н Ðля Ñ'елеÐ2ÐзораTVS 17

Класифікація кріплень

Розміщення телевізора на стіні або на височині відмінно підходить для домашніх умов чи офісів. З його допомогою можна заощадити місце в приміщенні, дотримуючись дизайн кімнати. Встановлюючи техніку на висоті, можна з легкістю регулювати рівень нахилу, і з будь-якої точки квартири буде зручно переглядати кіно або серіал. Всі підставки поділяються на такі типи:

  • Настільні кріплення. Пристрій підходить для моніторів і встановлюється на стіл. В його допомогою можна регулювати кут попадання світла, що впливає на очі при роботі.
  • Стійки для ТБ. Мають форму п'єдесталу, на який встановлюється телевізор, колонки або інші пристрої. Є спеціальні варіанти з вмонтованою підставкою для зберігання всіх кабелів. Така система дозволяє заховати всі зайві елементи з очей гостей, і вони не будуть заважати при пересуванні по приміщенню. Вони легко встановлюються, мають багато моделей. Легко регулюється висота встановленої техніки.
  • Тумби під телевізори. Традиційний варіант підставки під телевізійну техніку. Вона часто виконується з дерева і служить елементом меблів. У них бувають ящики для зберігання різних речей, додаткові полички і аксесуари. Також вони можуть бути виготовлені зі скла, пластику і ДСП.
  • Кронштейни. Відмінний варіант для телевізора, який потрібно повісити на стіну. Він підходить для багатьох плазмових ТВ і має чотири основні форми – похило-поворотна, фіксований, похилий, для стелі. Кожен тип має свій спосіб установки. У випадку з фіксованим варіантом ТБ кріпитися впритул до стіни, немов картина. Похилі дозволяють регулювати рівень наклонна. Ідеальний варіант – це похило-поворотні. З їх допомогою можна змінювати розташування панелі, повертати техніку, опускати або піднімати.

Кожен з видів кріплень призначений для певних цілей. Якщо потрібно встановити техніку у вітальні, то можна вибирати стаціонарні типи, наприклад тумби або стійки. Вони будуть відмінним доповненням до інтер'єру кімнати, з'явиться додаткове місце у вигляді ящиків і полиць, а також економити простір. Для кухонь більше підійдуть кронштейни будь-якого типу. Вони не буду заважати в роботі, кут нахилу і повороту легко змінюється.

Особливості вибору

Під час вибору аксесуара для встановлення телевізора на стіні або на височині рекомендовано спиратися на сумісність по діагоналі. Всі телевізори та монітори вимірюються в дюймах, а значить, за цим критерієм і потрібно вибирати товар. Багато виробників при виготовленні настінних кронштейнів не встановлюють один варіант техніки. Підставка для телевізора може підійти як на  40 дюймів, так і на 30, і на 50. Тому при підборі декількох моделей бажано вивчати їх можливості та допустимі норми.

При виборі підставки для телевізора 42 дюймів або інших параметрів варто вибирати по основним характеристикам. У першу чергу потрібно визначитися з призначенням моделі. Крім універсальності панелі бажано стежити за максимальною вагою навантаження. Цей показник також допоможе визначитися з відповідною моделлю кріплення на стіну.

После определения главных характеристик можно переходить к дополнительным. К таким параметрам относится присутствие полок под аксессуары, короб для проводов, материал, цвет и дизайн. В зависимости от предназначения и способа монтажа системы будут отличаться последние характеристики. В случае с тумбой или стойкой, для изготовления компании используют дерево, пластик, металл, стекло и прочие материалы. А для кронштейнов подходит только прочный металл, так как ему нужно выдержать на себе большой вес и при этом быть подвижным. Від типу матеріалу залежать і зовнішні дані пристрої – дизайн і колір.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner